Asijské POTRAVINY

O nás

Společnost A.T.International s.r.o. byla založena v roce 2008, se sídlem v Praze. Majitelka je paní Hoang Thi Bich Hai.

Zabýváme se dovozem potravin z Asie ( z Thajska, Vietnamu,...) a distribujeme své produkty v celé České Republice, na Slovensku a v Polsku.

Mezi náš sortiment patří instantní nudlové polévky, jasmínové rýže, rýžové produkty, těstoviny, orientální omáčky a další produkty k připravování orientálních jídel.

Naše dodavatelé jsou : Thien Huong Jsc. (Vietnam), Thai President Food (Thajsko), Bangsua (Thajsko), Fashion food (Thajsko), Bich Chi ( Vietnam), Thai Theparos (Thajsko), Thai Dancer (Thajsko),

Naše společnost se od vzniku na trh stává spolehlivým velkoobchoním dodavatelem potravin pro tuzemské i mezinárodní obchodní řetězce jako např. Kaufland Česká Republika v.o.s., Ahold Czech Republic a.s., Billa spol. s r.o., Tesco Stores ČR a.s., Penny, Kaufland Slovenská Republika v.o.s., Tesco Stores SR a.s., JIP Východočeská a.s. a mnoho dalších velkoobchodů potravin v celé České Republice.

Naši obchodní partneři jsou také obchody s potravinami mimo řetězců, stylové asijské a evropské restaurace,...

Naše produkty jsou známé na trhu pod značkami AT, VIMI, VI HUONG, GOLDEN CORAL, MAMA, FASHION FOOD, GOLDEN BOAT, GOLDEN MOUNTAIN, THAI DANCER,...

 

Společnost A.T.International s.r.o. je zapsána do OR, vedeného Městským soudem v Praze pod oddílem C, vložka 135539

Sídlo společnosti: Libušská 319/126, Praha - Libuš, PSČ 142 00

DIČ: CZ28253272

IČ: 28253272